Produkujemy dla:

Automotive
IATF 16949:2016

Przemysłu
maszynowego

Marek
luksusowych
(części z anodowanego aluminium
o najwyższych wymaganiach optycznych)

Przemysłu optycznego
i elektryczno-technicznego

Automatyki
i robotyki

Hydrauliki
i pneumatyki

kontakt »

Od lat prowadzimy seryjną produkcję dla przemysłu motoryzacyjnego. Zapewniamy toczenie i frezowanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starannie i kompleksowo. Projekty wdrażamy według obowiązujących standardów  AIAG i VDA obejmujących PPAP, FMEA. Nasze ilości produkcyjne: powyżej 100.000 sztuk na rok/referencję.

DALEJ »

Dla przemysłu optycznego i elektrotechnicznego produkujemy detale charakteryzujące się wąskimi tolerancjami, wysokimi wymaganiami estetycznymi, a także wysokim poziomem skomplikowania i geometrii detali.

DALEJ »

Dostarczamy detale toczone i frezowane według wymagań i rysunku klienta. Obrabiamy aluminium oraz stal, również wysokogatunkową, nierdzewną, trudnoobrabialną, a także tworzywa sztuczne. Zapewniamy anodowanie, hartowanie, cynkowanie, malowanie i inne wymagane obróbki powierzchniowe. Kompleksowo i z zachowaniem ekonomicznych korzyści.

DALEJ »

Dla firm dostarczających układy pneumatyczne i hydrauliczne z powodzeniem produkujemy detale o wysokim poziomie skomplikowania i geometrii, wąskich tolerancjach oraz wysokich wymogach jakościowych.

DALEJ »

Jesteśmy uniwersalni i otwarci na różnorodne potrzeby naszych klientów. Realizujemy zlecenia dla firm wielu branż, m.in. medycznej i rekreacyjnej oraz innych, które potrzebują detali toczonych czy frezowanych.

Nasze mocne strony wykorzystujemy na wielu obszarach, świadcząc w ich obrębie wysokiej jakości usługi.

DALEJ »

Skontaktuj się z RADMOT

12 + 12 =